top of page

Mūsų kolekcija

Pristatome mūsų geriausių skonių įvairovę, kurią atrinko atsidavusi Koffee Lab komanda. Kiekvienas iš šių kavų turi savo unikalumą ir jėgą, kad puikiai atitiktų tai, ko trokštate. Peržiūrėkite, žemiau esančią kolekciją ir išsirinkite sau tinkamiausią.

Making Coffee

Savo klientams siūlome paragauti du skirtingus espresso kavos variantus.

Viename iš mūsų espresso kavos malūnų visada rasite, labiau tradicinio skonio espresso. Skonio natos: riešutų, šokolado, bei malonus kartumo poskoniu. O, kitame espresso kavos malūne, būtų kavos pupelės priešingos tradiciniam skoniui. Skonio natos būtų labiau linkusios į egzotinius vaisius, uogas. Kavos pupelės yra atrenkamos,atsižvelgiant į metų sezonus, ir yra atvežamos iš įvairiausių pasaulio šalių. 

Pouring Coffee into Filter

Mūsų kavos brew bare, suteikiame galimybę savo klientams paragauti skirtingos filtrinės kavos. Chemex ir V60 yra mūsų favoritai. Vasarą į meniu įtraukiame, savo Cold Brew (šaltai brandintą kavą). Kaip ir su espresso kavos gėrimais, turime platų 100 % Arabikos pupelių pasirinkimą. Filtrinė kava, dažniausiai yra šviesesnio skrudinimo, kuri padeda atskleisti daugiau aromatiškumo kavoje. 

bottom of page