top of page
Coffee Drip

Apie mus

Luisas ir Kristina yra  komanda, kuri turi didžiulę aistrą kavai. Mūsų meilė kavai yra ne tik pats gėrimas, bet ir visas procesas, vykstantis užkulisiuose, norint pagaminti gerą kavos puodelį.

 

Mūsų rūšinės kavos kelionė prasidėjo, kaip mes gyvenome ir dirbome Barselonoje.. Mūsų komanda visą savo laisvalaikį skyrė kavos edukacijai. Visą laisvą laiką žiūrėdami dokumentinius filmus apie kavą, mokėmės Baristų kursuose (Barselonoje, Rygoje, Vilniuje), lankėmės kavinėse, pirkome įvairių rūšių kavą ir labai daug ragavome, ragavome, ragavome :).

   Po kelių mėnesių darbo ir mokymosi priėjome prie išvados, kad kava gali būti kupina įvairių skonių ir aromatų. Anksčiau manėme, kad kava gali būti tik kartaus ir stipraus skonio. Manėme, kad kuo ji stipresnė, tuo geresnė kava. Klydome, nes nežinojome, kas yra kavos specialybė.

Pouring Coffee into Filter

Mūsų Filosofija

Nėra nieko panašaus kaip mėgautis puikiu kavos puodeliu. Mūsų pagrindinis tikslas, kiekvienam klientui suteikti nepamirštamą kavos patirtį. Puikaus skonio kava iš viso pasaulio – nuo intensyvaus aromato iki kreminės tekstūros – esame tam, kad parodytume, jog mūsų kava gali leisti atskleisti jūsų skonių paletę. 

„Koffee Lab“ siūlo jums nuostabiai skanią kavą, kuri yra paruošta specialiai kiekvienam klientui. Užsukite pas mus ir išbandykitei patys.

bottom of page